Nõudepesuaine Neutral+
search
  • Nõudepesuaine Neutral+

Nõudepesuaine Neutral+

6,99 €
Maksudega
Kogus

Nõudepesuaine Neutral+

KASUTUSALA: Neutraalne kontsentreeritud nõudepesuaine käsitsipesuks. Eemaldab efektiivselt rasva ja kuivanud toidujäätmed ka jahedas vees. Sobib kõikidele vett-taluvate pindade igapäevaseks puhastamiseks.

OMADUSED: Sisaldab rohkesti bioloogiliselt lagunevaid pindaktiivseid aineid, mis efektiivselt eemaldavad rasvad ja muu mustuse ka jaheda veega. Annab klaasesemetele ja toidunõudele särava läike. Ei sisalda lõhna- ja värvainet. Ei kuivata nahka.

PAKEND: 480 ml plastikkanister

KASUTAMISJUHEND: 0,4 ml (vähemmäärdunud nõud) ja 1 ml (määrdunud nõud) pesuainet 1 l veele. Igapäevaseks koristuseks: 1l soojale veele lisada 0,5 ml pesuainet. Kanda töölahus pinnale, lasta mõjuda. Loputada. Väga mustade pindade puhastamiseks (näiteks ahjupott) võib kasutada kontsentraati.

Vähemmäärdunud nõude pesuks saab ühest pudelist 1tonn pesuaine lahust!

KOOSTIS: anioonsed pindaktiivsed ained 5-15%, mitteioonsed pindaktiivsed ained <5%, amfoteersed pindaktiivsed ained <5%, säilitusaine (2-fenoksüetanool). Kasutuslahuse pH 7,0.

PAKEND & KESKKOND: Pakend on püetüleenist. Puhastatud pakend on taaskasutatav. Transpordipakend on taaskasutatav lainepapp ja polüetüleenkile.

EAN-4744789010138

Lae alla

Tootekaart

Krauss Nõudepesuaine Neutral+ tootekaart

Lae alla (381.41KB)
KRAUSS BALTIC OÜ PUHASTUSVAHENDID
Kommentaarid (0)