Nõudepesumasina puhastusaine
search
  • Nõudepesumasina puhastusaine

Nõudepesumasina puhastusaine

9,89 €
Maksudega
Kogus

Nõudepesumasina puhastusaine


KASUTUSALA:
Granuleeritud sidrunihape vahend nõudepesumasina puhastamiseks ja ummistuste vältimiseks. Taastab masinas sarava läike ja hea lõhna.

OMADUSED: Lagundab efektiivselt, rasvad, toidu,- pesuvahendite- ja  loputusvahendite jäägid ning katlakivi. Lagundab ka juukseid ja lemmiklooma karvu. Kõrvaldab ebameeldiva lõhna. Pikendab oluliselt nõudepesumasina kasutusiga.

KASUTAMISJUHEND: Raputada 50g (viis korgitäit) vahendit nõudepesumasina põhja või dosaatorisse. Vali 60-kraadise veega pesuprogramm. Esimest korda antud vahendit kasutades on soovitav protseduuri korrata mõne päevase vahega. Hiljem kord kuus või kui tunnete nõudepesumasinal ebameeldivat lõhna ja/või ei saa nõud piisavalt puhtaks. Toode on ohutu plastik- ja metalltorustikele. Mitte kasutada samaaegselt teisi kemikaale või muid lisandeid. Mitte panna nõudepesumasinasse koos nõudega!!!

ETTEVAATUSABINÕUD: Põhjustab tugevat söövitust. Väldi aine sattumist silma, nahale, riietele. Kanda sobivaid kaitsekindaid. Nahale sattumisel pesta koheselt rohke veega. Silma sattumisel loputada otsekohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.

PAKEND & KESKKOND: Polüetüleenist tühjad ja loputatud pakendid on taaskasutatavad.

EAN: 4744789010053

Lae alla

Ohutuskaart

Krauss Nõudepesumasina puhastusaine Ohutuskaart

Lae alla (347.17KB)
KRAUSS BALTIC OÜ PUHASTUSVAHENDID
Kommentaarid (0)